Nowe perspektywy

Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze

Cel szkolenia:
Nabycie umiejętności i kompetencji w zakresie posługiwania się metodą bezwzrokową pisania na klawiaturze komputera.

Opis szkolenia
Komputer to dziś dla wielu osób podstawowe narzędzie pracy, a także po prostu przedmiot codziennego użytku. Dzięki proponowanym ćwiczeniom poznacie Państwo zasady pisania metodą bezwzrokową 10-palcową, szybkiego także nauczycie się szybkiego wpisywania danych za pomocą klawiatury alfanumerycznej. Podpowiemy również jak ułatwić i przyspieszyć pisanie w MS Word wykorzystując mało popularne skróty klawiszowe. Udział w szkoleniu pozwoli na podniesienie potencjału zawodowego i niewątpliwie poprawi jakość i efektywność wykonywanej pracy.

Szkolenie adresowane jest do sekretarek, asystentek, pracowników administracyjno-biurowych, pracowników sądownictwa, jednostek samorządowych, kancelarii prawnych i wszystkich, którzy chcą szybko i sprawnie pisać na klawiaturze komputera.

Program szkolenia:

Prawidłowa pozycja siedzenia i pracy przy komputerze Jak używać klawiatury: alfanumerycznej numerycznej klawiszy funkcyjnych Praca z klawiaturą alfanumeryczną – ćwiczenia Praca z klawiaturą numeryczną - ćwiczenia Używanie klawiszy funkcyjnych – ćwiczenia Skróty klawiaturowe – jak ułatwić i przyspieszyć pisanie w MS Word

Kurs kończy się egzaminem sprawdzającym umiejętności obsługi klawiatury komputera metodą bezwzrokową.

Czas trwania: 26 godzin

Koszt: 333 zł/os.

Zajęcia prowadzimy w grupach 8-10 osobowych w trybie dziennym, popołudniowym i weekendowym.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikaty i Zaświadczenia na drukach MEN.

KONTAKT:
Tel./fax (32) 777 22 02; 501 453 559
e-mail: biuro@noweperspektywy.pl