Nowe perspektywy

 

Studia licencjackie

Przedstawiamy Państwu unikatowy program studiów licencjackich, który powstał dzięki nawiązaniu współpracy z Uczelnią Nauk Społecznych (UNS)

logo uns.png


STUDIUJ PRZYJAŹNIE I NOWOCZEŚNIE !

bo studia są dla Ciebie, a nie Ty dla nich ...


Proponujemy Państwu studia, których programy zostały opracowane w oparciu o najbardziej aktualne wymagania dotyczące poszczególnych grup zawodowych. Dzięki czemu są one unikalne w skali kraju oraz z dumą możemy powiedzieć, że kształcimy praktyków bardzo dobrze przygotowanych do współczesnego rynku pracy.

Dążymy aby Wasz czas studiowania był jak najefektywniej wykorzystany. Dlatego proponujemy wyjątkową i niepowtarzalną na polskim rynku formułę edukacyjną, której celem jest aby student spędzał na zajęciach tylko tyle czasu ile jest to rzeczywiście potrzebne - zdobywał  na nich konkretną wiedzę i potrzebne umiejętności, a nie "wysiadywał" godziny wykładowe. Jesteśmy pewni, że lepiej ten czas wykorzystać na zdobywanie doświadczenia zawodowego, dodatkowych kwalifikacji i kompetencji, m.in. z wykorzystaniem oferowanych przez nas materiałów e-learningowych oraz certyfikowanych szkoleń.

Tak dużą efektywność naszych studiów zawdzięczamy zastosowaniu najnowszych trendów w nauczaniu i wspomaganie procesu studiowania kształceniem e-learningowym.

E-learning jest przejawem współczesnego podejścia do nauczania. Daje możliwość zdobywania wiedzy przy jednoczesnym zachowaniu aktywności zawodowej, obniża koszty studiowania przez wyeliminowanie wydatków na ciągłe dojazdy i noclegi oraz umożliwia realizację tzw. "elastycznej formy studiowania" - czyli samodzielnego decydowania przez studenta kiedy, gdzie i ile czasu dziennie chce przeznaczyć na swoją edukację.
To dzięki tej technice nauczania z łatwością można pogodzić studia z pracą, rodziną czy hobby, a swoją "uczelnię" zabrać ze sobą "w delegację" lub "do znajomych" i wtedy nadrobić to czego nie zdążyło się wcześniej.
Dzięki Platformie E-learnigowej UNS w niepamięć odchodzi również konieczność pośpiesznego robienia notatek czy przepisywania wykładów - bogate, multimedialne materiały dydaktyczne są stale do dyspozycji studenta - 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - to nowoczesność i wolność w dostępie do wiedzy, której nie zapewniały dotychczasowe studia.

 Kierunki:

kierunek_ped_lic.jpg

Pedagogika

kierunek_bezp_wew.jpg

Bezpieczeństwo wewnętrzne


Płatność:

Ty decydujesz ile i jak chcesz płacić. Możesz wybrać sposób opłacania naszych studiów - taki, jaki jest najlepszy dla Ciebie:

Kierunek Opłata rekrutacyjna Opłaty za studia
Bezpieczeństwo wewnętrzne 85 zł od 270 zł / m-c(1)
 Pedagogika
 85 zł  od 270 zł / m-c(1)

 

(1) Wysokość opłaty uzależniona od wybranego terminu płatności:
270 zł (przy zachowaniu terminu płatności do 5-go każdego miesiąca) = 1620 zł / semestr
300 zł (przy zachowaniu terminu płatności do 15-go każdego miesiąca) = 1800 zł / semestr

 

Wymagane dokumenty

78 1020 3352 0000 1702 0205 7842
Uczelnia Nauk Społecznych
90-229 Łódź ; ul. Kamińskiego 21


bardzo prosimy o umieszczenie w tytule przelewu:

• imienia i nazwiska
• kierunku i trybu studiów
• dopisku "opłata rekrutacyjna"

 

www.uns.lodz.pl