Nowe perspektywy

Biznes

Szkolenia biznesowe są oparte na programach autorskich. Tworząc je korzystaliśmy z najnowszych trendów w zakresie zarządzania oraz doświadczeń trenerów-praktyków. Powstał dzięki temu duży wachlarz szkoleń dla firm.


 

Sprzedaż

Szkolenia sprzedażowe zbudowane zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenia trenerów, którzy przeszli wszystkie szczeble kariery w tym zawodzie oraz doświadczenia uczestników naszych szkoleń.


Rozwój osobisty

Słyszymy często, że w obecnych czasach gwałtownego rozwoju różnych technologii, sposobów i narzędzi komunikacji, tempa pracy jedyne co pewne to permanentna ZMIANA. Aby za nią nadążyć musimy uczyć się do końca naszej aktywności zawodowej i życiowej. Przydatne w tym są szkolenia miękkie, które oferujemy.


 

Coaching

Czym jest coaching?
W odpowiedzi zacytuję dr Angus McLeod
„Coaching jest zapierającym dech w piersiach doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych weń stron!” Jesteś na zakręcie życiowym, masz parę pytań bez odpowiedzi? Life coaching i coaching biznesowy pozwolą Ci na nie znaleźć odpowiedź.


Szkolenia dla nauczycieli

Szkolenia dla nauczycieli to oferta kierowana do rad pedagogicznych, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów. Szeroki wachlarz kursów i warsztatów opracowaliśmy wsłuchując się w Państwa sugestie. Nasza kadra trenerów to eksperci praktycy z wieloletnim doświadczeniem pracy w oświacie.