Nowe perspektywy

 

Słyszymy często, że w obecnych czasach gwałtownego rozwoju różnych technologii, sposobów i narzędzi komunikacji, tempa pracy jedyne co pewne to permanentna ZMIANA. Aby za nią nadążyć musimy uczyć się do końca naszej aktywności zawodowej i życiowej. Dlatego aby w tym pędzie nie zgubić siebie i radzić sobie z otaczająca nas rzeczywistością współpracujący z nami psycholodzy i trenerzy rozwoju osobistego przygotowali różnorodne szkolenia/warsztaty pozwalające zatrzymać się na chwilę, dające czas na refleksję, na przyjazne spojrzenie na siebie i otaczających nas ludzi, na poznanie praktycznej wiedzy i nabycie nowych umiejętności.

Zajęcie te pozwalają na akceptację siebie, swoich zalet i kosmetyczne zmiany swoich wad, lepsze zrozumienie drugiego człowieka, radzenia sobie z dotykającym nas wszystkich zjawiskiem stresu. Osobom w trudnej sytuacji życiowej, np. rozwodzącym się pokazujemy jak rozmawiać z dziećmi, które często winą za ten stan rzeczy obciążają siebie. Składamy zamówienia do Uniwersum – czyli planujemy swoją przyszłość. Mówimy o uzdrawianiu ciała na poziomie komórkowym na podstawie metody dr Hamiltona i wiele innych.

Każde zajęcia niosą dużą dawkę wiedzy, nowych umiejętności, wzmacniają emocjonalnie, gwarantują poznanie nowych, interesujących ludzi, którzy tak jak Ty chcą zbudować własne Drzewo Możliwości.


W ramach działu Rozwój Osobisty proponujemy następujące szkolenia:

 

 Najbliższe szkolenia/warsztaty:

SPOTKANIE KOBIET -

 Metody szkoleniowe:

  • Ćwiczenia, studia przypadku, dyskusje, mini wykłady
  • Testy, kwestionariusze – dające indywidualną diagnozę uczestników oraz informację o obszarach do rozwoju osobistego
  • Interesująco opisane role przygotowujące do scenek
  • Moderowana wymiana poglądów i doświadczeń menedżerów  wzbogacająca ich wiedzę
  • Prezentacja: wyników badań, najnowszych koncepcji w zakresie motywowania pracowników, modeli działań
  • Feedback trenerski i feedback partnerski